Духовна література для шукаючих Бога — поштою

Книги та фільми Володимира Антонова з доставкою по Україні

Релігійна філософія й практика: сучасний ісихазм, раджа- і буддхи-йога, суфізм духовного серця

UKR | RUS  

Книги:

Відеофільми:

Сайт призначений для організації доставки книг та фiльмiв Володимира Антонова по Україні.

Книги і відеофільми розкривають наступні теми: сенс нашого життя на Землі і його реалізація, релігійна філософія і практика: сучасний ісихазм, раджа- і буддхи-йога, суфізм духовного серця.

Каталог книг та відеофільмів


Бог говорить детальніше >>>

Бог говорить. Підручник релігії

У книзі зібрані найбільш значимі для нас висловлення, вимовлені Лао-Цзи, Кришной, Ісусом Христом, Мухаммадом, Бабаджі з Хайдакхану, Сатья Саі, а також деякими іншими видатнішими учнями Бога і пророками.


Духовні практики (Навчальний посібник) детальніше >>>

Духовні практики (Навчальний посібник)

Дана книга є логічним продовженням теми попереднього видання "Бог говорить" (Підручник релігії)". У ній упор зроблений на практичні методи духовного удосконалювання: від початкових — до вищих, кінцевих, що приводять до повної духовної Самореалізації через пізнання Творця в Його Обителі і Злиття з Ним.


Як пізнається Бог. Автобіографія вченого, що вивчав Бога детальніше >>>

Як пізнається Бог. Автобіографія вченого, що вивчав Бога

Ця книга — автобіографія відомого по десятках наукових статей і більш, ніж трьом десяткам книг, присвячених методології і методикам духовного удосконалювання, російського вченого-біолога, теоретика і практика, духовного Майстра Володимира Антонова.


Екологія людини в багатомірному просторі детальніше >>>

Екологія людини в багатомірному просторі

У написаної простим, доступної для всіх мовою книзі російського вченого Володимира Антонова говориться про саме головне: про те, що таке Бог, про місце людини в Еволюції всесвітньої свідомості, про принципи побудови і корекції долі, про те, як знайти здоров'я та благополуччя, про найефективніші методи психічної саморегуляції, про пізнання Бога.


Сонце детальніше >>>

"Сонце Бога" або Як стати Океаном Чистої Любові

Ця книга — про методологію духовного удосконалювання людини — як її розуміє Бог.


Загальна Теологія — наука про Бога детальніше >>>

Загальна Теологія — наука про Бога

Книга написана російським ученим, автором близько 30 книг по духовній тематиці, що працював колись, у тому числі, в областях екології, медицини і фізіології.


Нова  упанішада: структура Абсолюту та Його пізнання детальніше >>>

Нова упанішада: структура Абсолюту та Його пізнання

Автор цієї книги — вчений-біолог, що присвятив життя вивченню, у тому числі, нематеріальних форм життя у всесвіті, що видав біля трьох десятків книг по методології і методикам духовного удосконалювання, теоретик і практик, що досяг прямого пізнання Творця в Його Обителі, — викладає в чіткій, лаконічній і загальнодоступній науковій формі сенс життя людини і шлях його реалізації, а також — що представляє особливу унікальність — повну схему багатомірної структури Абсолюту.


Сексологія детальніше >>>

Сексологія

Книга містить науковий опис у доступній для широкого читача формі механізмів і закономірностей розвитку полової системи людини, включаючи ембріональний період, дитинство й етап дорослішання.


Духовна робота з дітьми детальніше >>>

Духовна робота з дітьми

У даній книзі приводяться методологічні рекомендації й модифікації початкових методик духовного вдосконалювання, адаптованих для дитячого й підліткового рівня сприйняття.


Наш сенс життя. Яка Росія потрібна Богові? детальніше >>>

Наш сенс життя. Яка Росія потрібна Богові?

На відміну від методологічної спрямованості раніше виданих даним автором приблизно 30 книг по темі духовного вдосконалювання людини, дана його робота перебуває на стику політики й методології.


Духовне серце: Шлях до Творця (вірші-медитації й Одкровення) детальніше >>>

Духовне серце: Шлях до Творця (вірші-медитації й Одкровення)

У збірнику представлені вірші групи російських авторів, об'єднаних просуванням по духовному Шляху, методологічною основою якого є розвиток духовного серця — з його функцією "серцевої" любові.


Практика сучасного ісихазма докладніше >>>

Практика сучасного ісихазма

Ще одна книга Володимира Антонова, написана по прямій вказівці Бога.


Бог говорить. Книга 2. Божественні Вчителі — про Себе докладніше >>>

Бог говорить. Книга 2. Божественні Вчителі — про Себе

На сторінках цієї книги Божественні Вчителі – Божественні Людини, що досягли в минулому повноти Досконалості й що злилися Свідомостями з Творцем, — розповідають про Себе: про те, як Самі колись були людьми й прагнули до пізнання Бога, про те, як це Їм удалося. Їхній досвід для нас безцінний — оскільки наочно ілюструє принципи й механізми духовного вдосконалювання й дає нам різноманітні приклади для наслідування, для проходження по вже прокладеним Ними дорогам до Досконалості.


Як пізнається Бог. Книга 2. Автобіографії учнів Бога докладніше >>>

Як пізнається Бог. Книга 2. Автобіографії учнів Бога

На сторінках книги автори розповідають про те, як Бог вів їх до Себе: до пізнання Себе, до Злиття з Собою, також — про їх власні зусилля, помилки і перемоги над своєю недосконалістю.


Саттва детальніше >>>

Відеофільм "Саттва"
(1 година, на DVD або касетах)

На духовному Шляху, cаттва — проміжний крок від неуцтва, брутальності, і підпорядкування пристрастям до усвідомлення Божественного.


Саттва весни детальніше >>>

Відеофільм "Саттва весни"
(1,5 години, на DVD або касетах)

Інший фільм на цю ж тему. І також — з музикою та віршами.


Місця сили. Три етапи центрування детальніше >>>

Відеофільм "Місця сили. Три етапи центрування"
(20 годин, на DVD або касетах)

"Місця сили" — зони на поверхні нашої планети, які мають енергетичну значимість для нас. Фільм — про те, як на них можна працювати, удосконалюючись духовно. Також показані прийоми розвитку духовного серця.


Духовне серце детальніше >>>

Відеофільм "Духовне серце"
(70 хвилин, на DVD або касетах)

"Духовне серце" — навчальний фільм про сенс наших життів і про його реалізацію через методи сучасного розвитого ісихазма...


Занурення в Гармонію Природи. Шлях у Рай детальніше >>>

Слайдшоу: "Занурення в Гармонію Природи. Шлях у Рай"
(1,5 години, на CD та DVD)

У фільмі — настроювання із кращими проявами живої природи: сходами сонця, ранковими туманами, квітучими рослинами й т. п.


Саттва туманів детальніше >>>

Відеофільм "Саттва туманів (екопсихологія)"
(75 хвилин, на DVD)

Ще один фільм про те, як знайти духовну чистоту та витонченість, прийти до усвідомлення Божественного. Фільм також може бути використано як навчальний посібник до предмета "Екопсихологія".

 

  Main page Copyright © 2004-2006 Останнє поновлення 11.01.2006