Духовна література для шукаючих Бога — Головна

Книга Володимира Антонова "Екологiя людини"

Головна > Книги > Екологiя людини > Нiчний сон

Змiст

Що таке екологiя

Що таке людина

Багатомiрнiсть простору

Бог

Бог — i ми

Сенс життя людини

Доля та її корекцiя

Любов, Мудрiсть i Сила

Що таке Любов

Любов до людей

Любов до природи

Бог є Любов

"Кожен вихiд зi стану любовi..."

Егоцентризм — i Богоцентризм

Любов до Бога

Сексуальний аспект Любовi

Виховання дiтей

Поради по харчуванню

Одяг

Нiчний сон

Медицина, здоров'я й доля

Праця в матерiальному свiтi

Духовне служiння

Прихильностi помилковi й істинні

Навчання Бога — i сектантство

Санатана Дхарма

Ступіні духовного Шляху
(коментарi до схеми Патанджалі)

Йама й нійама

Асана

Пранайама

Пратьяхара

Дхарана

Дхьяна

Самадхі

Прочищення й розвиток чакр i меридiанiв

Медитативнi тренування

"Мiсця сили"

Що таке Атман

Робота з кундаліні

Завершення Шляху

Додаток

Сатья Саі Баба — СУТРА ВАХІНІ

Сатья Саі Баба — ПРАШАНТІ ВАХІНІ.
ПОТiК ВИЩОГО МИРУ

Ніл Дональд Вальш — РОЗМОВА З БОГОМ

Лiтература


 

Нiчний сон

Не слiд працювати по ночах. Найкраще лягати спати близько 10 години вечора, а вставати ранiше — з 4 до 6 години ранку. Це дає найбiльш повноцiнний нiчний вiдпочинок, забезпечує бадьорiсть i рухливiсть свiдомостi. Кожен день варто починати з духовних вправ.

Треба добре висипатися: нiчний сон призначений, насамперед, для бiохiмiчного очищення головного мозку. Якщо не висипатися належною мiрою, то головний мозок запалюється, це видно ясновидiнням як його почорнiння.

У зв'язку iз цим треба вiдзначити, що помилкою є спати вночi вдвох в однiй не дуже широкiй кроваті: ворушiння тiла одного з лежачих щораз викликають порушення процесу сну в партнера. Так не висипаються обоє, i їхня денна активнiсть потiм проходить на зовсiм не тiм рiвнi.

Треба спати в біоенергетично сприятливому мiсцi. Навiть у межах однiєї квартири або кiмнати можна виявити сприятливi або несприятливi для цього мiсця. Походження несприятливих — це, насамперед, грубi стани людей, вiдбитi біоенергетично в матерiальних предметах. Виправити такi дефекти можна медитативними впливами. Якщо iгнорувати даний фактор i влаштовуватися спати де потрапило, то дуже легко перейняти тi несприятливi енергетичнi стани, слiди яких залишенi кимсь, хто тут перебував колись. Так можна або одержати безсоння, або проводити ночi в кошмарних сновидiннях, або зробити грубою свою колись витончену свiдомiсть, або навiть одержати симптоми тiєї хвороби, якою страждав колишнiй мешканець.

Для того, щоб обстежити щодо цього ваше житло, не шукайте "екстрасенсiв", що користуються біолокаціонними рамками й iншими подiбними приладами: однаково майже нiхто з них не зможе грамотно iнтерпретувати отриманi таким способом показники. Правильне обстеження може провести тiльки та людина, що досягла успiхiв на шляху стоншення свiдомостi. І вона не буде користуватися нiякими "приладами": вона прекрасно вiдчуває все своєю чистою свiдомiстю. Ставайте й ви скорiше такими ж!

Щодо сновидiнь: iнодi бувають сни, у яких ми грiшимо. Це вказує на ще не повне рятування вiд порокiв. Треба ще раз уважно проробити через механiзм покаяння свої "слабкi мiсця".

 
 

[Головна] [Посилання] [Контакти] [Книги] [Магазин]